Menu

Zabiegi kosmetyczne, które warto znać

Styczeń 30, 2018 - Zdrowie
Zabiegi kosmetyczne, które warto znać

Nasza cera po minusowych temperaturach wymaga należytej regeneracji. Można się o nią zatroszczyć tylko w domu lub zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miasto, w którym znajdziemy sporo gabinetów kosmetycznych z obszerną listą zabiegów. Oto charakterystyka paru z nich!

Wydłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań korzysta z tego zabiegu. Do wyboru jest mnósto rodzajów metod – 1:1, 2:1. 5:1 to wyłącznie niektóre z nich. Wybór zależy od tego, jaki rezultat chcielibyśmy otrzymać. Zabieg jest całkiem prosty i polega na przyczepieniu sztucznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od trzech do sześciu tygodni. Doklejane rzęsy wypadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest zróżnicowany – od 100 do nawet 500 zł.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, które mają za zadanie złuszczenie martwego naskórka. Gabinety kostyczne proponują szeroki wybór tego rodzaju zabiegów. Pośród nich trzeba wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi mieszane. Tego rodzaju peelingi jesteśmy w stanie, również podzielić biorąc pod uwagę głębię działania. Odróżniamu tutaj peelingi powierzchniowe, średnio głębokie a także głębokie. Celem wyboru najwłaściwszego peelingu należy skonsultować się z lekarzem dermatologiem bądź też kosmetyczką, aby dopasowali zabieg dopasowany do stanu jak też typy cery. Istotne, żeby peelingi przeprowadzane były przez fachowców.

TriLipo Maximus

Chcesz zagęścić swoją skórę? Koniecznie dowiedz się więcej o zabiegu maximus. Kraków to miejsce, gdzie odnajdziemy bardzo dużo salonów, jakie wykorzystują tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus podsycamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, jaki ma duży wpływ na kondycję naszej cery. Zaletą Exilis jest fakt, iż jest on bezbolesny a także relatywnie krótki. Podobnie jak w przypadku dużej ilośc zabiegów kosmetycznych, zalecane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu.

Intraceuticals

Kuracja tlenowa dzięki, której Twoja twarz odzyska swój blask. Głębokie nawilżenie to coś, czego potrzebujedopomina się Twoja skóra? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla osiągnięcia satysfakcjonującego wyniku zalecamy skorzystanie z sześciu zabiegów. Istotna jest również odpowiednia codzienna pielęgnacja twarzy. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Zobacz także: