Menu

Nowe możliwości, jakie daje AddWash

Luty 18, 2018 - Uncategorized
Nowe możliwości, jakie daje AddWash

Samsung jest jednym z renomowanych dostawców wyposażenia AGD oraz RTV na świecie. Wszędzie możemy zetknąć się z ich sprzętem, jaki niezwykle często upraszcza nam zwykłe zajęcia. Tym razem Samsung zadecydował pójść naprzeciw skletorykom. Dorzucił do swyk pralek funkcję Addwash, która do tej pory nie była znana.

Pralki z nową funkcją

Pranie nie kojarzy się z najmilszą rzeczą. Początkowo należy dokonać podziału ze względu na materiał, następnie odcienie. Nieraz również segregujemy ubrania, na te które pierzemy w wyższej jak też niskiej temperaturze. Nierzadko nie pamiętamy o dodaniu paru ciuchów leżących w innym miejscu. Dotąd nie było sposobności, aby wstrzymać proces prania i naprawić popełniony błąd. Producent był świadom tego rodzaju wydarzeń i zdecydował się im zaradzić. Nowatorska funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dodawanie ciuchów w trakcie działania, jednak niesie ze sobą szereg modyfikacji. Samsung w pralkach z powyższą funkcją, pozwoli także na monitorowanie całego procesu przez smartfona. Nawet będąc poza domem, wiemy na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą nowoczesną funkcją, posiadają również technologię, która poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na pobór mocy podczas działania, stosownie go pomniejszając.

Czy warto wybrać Samsunga z Addwash

Jeżeli będziesz pragnął dorzucić kolejne ubranie do prania, będziesz miał możliwość to uczynić od ręki. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu jak też kasy. Nigdy więcej nie będziesz musiał tracić nerwów po uruchomieniu prania, w sytuacji kiedy odnajdziesz zagubione ciuchy. Teraz wystarczy tylko je dołączyć do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego pokroju pralek są niespodziewanie pochlebne. Nowa funkcja pralek Samsung bardzo usprawnia planowanie jak też zrobienie prania. Opłaca się skorzystać z tego rozwiązania.
Zapraszamy do zapoznania się z recenzją pralki z funkcją AddWash http://tiny.pl/gnct1

Zobacz także:

Jedna myśl nt. „Plusy sufitów napinanych

Remulo

Ciekawe rozwiązanie, aż dziwne ze wcześniej o nim nie slyszalem.

Komentarze są wyłączone.