Menu

Karcher dla Twojego domu

Kwiecień 28, 2018 - RTV AGD
Karcher dla Twojego domu

Firma Karcher to wiodący fabrykant sprzętów oraz technologii usprawniających pucowanie rozmaitych płaszczyzn. Firma łączona jest głównie z produkcją sprzętów wysokociśnieniowych. To jednakże nie wszystko. W ich ofercie można znaleźć również parownice albo odkurzacze, jakie cieszą się wzrastającą renomą. Wszystkie sprzęty przez nich tworzone mają jedno zadanie. Wspomóc w sprzątaniu naszego domu oraz ogrodu.

Odpicuj wygląd swojego domu

Proponowane przez niemieckiego wytwórcę towary, posiadają nadzwyczaj wiele zastosowań w zachowaniu czystości w naszym domu. Najlepszym przykładem może być dysza pianowa. Karcher proponuje to urządzenie, jako przyrząd, który umiemy ulokować na końcówce węża od narzędzia wysokociśnieniowego. Osiągamy dzięki temu szczególnie zwięzłą pianę. Ułatwia to nam dokładne oczyszczenie przydomowego podjazdu, żaluzji, lub tarasu. Ponadto, dysze pianową można zastosować, do oczyszczenia autobusu, motoroweru lub innego pojazdu. Budowa duszy pianowej umożliwia monitorowanie stopnia zużytego przez nas środka sprzątającego. Jeżeli jednakże mamy do czynienia z ciężkim do usunięcia osadem, należałoby zwrócić koncentrację na innego typu akcesoria firmy Karcher. Zestaw do piaskowania, pozwala nam łatwo pozbyć się nie zaledwie osadu z dowolnej strefy, ale również i korozji, która może wyjść na metalowych elementach. Korzystając również z tego aparatu, odrestaurowanie płotu nie będzie teraz ciężką także wymagającą robotą. Stosując zestaw do piaskowania, starannie pozbędziemy się dodatkowo starej farby z muru bądź drzwi.

| Dysza pianowa Karcher – kupuj online!

Ułatw sobie życie

Mając domek jednorodzinny perfekcyjnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno czasem jest go utrzymać w schludności. Zdzieranie farby, przemywanie altanki lub okien może być nadzwyczaj ciężkie. Firma Karcher przedkłada nam sprzęty, jakie posiadają sporo zastosowań. Wcześniej nadmieniona dysza pianowa pomoże nam zatroszczyć się o porządek przestrzeni znajdujących się na zewnątrz domu. Będzie również znakomitą korzyścią, przy myciu motocykli. Zestaw do piaskowania pozwala nam na gruntowne wyczyszczenie dowolnej powierzchni brudu albo rdzy.

Zobacz także: