Menu

Zdecydowałem się ogolić plecy

Grudzień 1, 2016 - Porady
Zdecydowałem się ogolić plecy

W dniu dzisiejszym troszeczkę bardziej osobisty artykuł, w którym podzielę się z Tobą mym przeżyciem z ostatnim dni, jakie wywołuje zarówno wiele emocji oraz wstydu. Po kilkunastu dniach dyskusji z mą kobietą zdecydowałem wybrać się do gabinetu medycyny i kosmetyki dla mężczyzn, aby pozbawić włosów swoje plecy.

Prawdopodobnie przypuszczasz, że chyba upadłem na głowę. Rzeczywistość jest jednak taka, że włosy na mych plecach to coś nietypowego. Gąszcz to niewiele powiedziane, ja mówiąc najprościej prezentowałem się jak małpa. A że mej żonie było to nie w smak, to była chętna przekonywać mnie do depilacji pleców po kilka razy w trakcie dnia. Po jakimś czasie miałem obowiązek się przełamać i rozpocząć poszukiwania gabinetu, w którym miałbym sposobność zaliczyć taki depilację.

Od starcie domyślałem się jak trudno wyszukać będzie klinikę proponującą zabiegi medycyny estetycznej dla chłopaków. Ogłoszeń niby jest wiele, lecz prawda jest taka, że ogromna większość z nich nie stwarza ufności. W pierwszej kolejności z powodu tego, że czytając stronki wirtualne tego rodzaju kosmetyczek nie łatwo odszukać na nich na opinie wystawiane im przez facetów, a nie Panie. A wiesz, co jak co, ale facet od dziewczyny się nieco różni i odmiennie oceniać może na takiego gatunku rzeczy. Po wielu próbach dałem radę trafić jednak gabinet Vesuna, jaka to oferuje różnorodne zabiegi estetyczne dla mężczyzn i na podstawie tego co pokazują oceny pisane przez innych mężczyzn robi to świetnie. Postanowiłem to zweryfikować.

Przedzwoniłem do nich z planem zarejestrowania się na zabieg. Połączenie przyjęła fajna Pani i wybrała mi po chwili przyjazny dla mnie termin spotkania. Powiadomiła mnie o wszelkich kwestiach połączonych z tego typu depilacją laserem, powiedziała jakim sposobem się do depilacji przygotować i mówiła też o tym jakich rzeczy mam prawo wypatrywać po pierwszym zabiegu.

W chwili gdy dotarłem na umówione spotkanie, to czułem lekki niepokój. Ostatecznie myślałem, że takiego rodzaju kwestie są dla panienek, a nie dla chłopaków. Mój niepokój prędko jednakże został usunięty, ponieważ w klinice łącznie ze mną było trzech chłopaków. Wygląda więc na to, że nie powodu, aby się krępować, faceci też zaczęli dbać o siebie i również wybierają się do gabinetów medycyny estetycznej dla chłopaków.

Wypada zwrócić uwagę, że pacjenci spotykają się tam z kosmetologami i lekarzami od skóry, za sprawą czego posiadają gwarancję, że przy ani jednym z zabiegów nie uczynią sobie straty.

Sam zabieg depilacji odbył się bardzo szybko oraz bez generowania bólu. Nawet po pierwszym zabiegu efekt był doskonały. Marzę jednak o tym, żeby włosy na pewno nie odrosły, w związku z czym za kilka dni zapisze się na ponowną depilację.

Już na końcu chcę jeszcze napisać na temat tego, w jaki sposób na tę depilację pleców zaripostowała ma dziewczyna. Ani razu nie wspominałem jej o tym, że udam się na zabieg, więc była bardzo zszokowana. I mam obowiązek zaznaczyć, że po raz pierwszy od dawien dawna tak szybko miała chęć mnie objąć. Więc potwierdzam, depilacja dla mężczyzn w 100% spełniła swoją powinność.

Jeśli boicie się takiego gatunku zabiegów, to poczytajcie szczegółowe informacje o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, poważnie nie ma się czego obawiać.

Zobacz także: