Menu

Sufit napinany – jedyne słuszne rozwiązanie

Styczeń 20, 2018 - Porady
Sufit napinany – jedyne słuszne rozwiązanie

Urządzanie domu może przysporzyć mnóstwo problemów. Jednym z nich może być selekcja właściwego sufitu. Pomimo, iż dla mnóstwa osób wybór w tej kwestii wydaje się być nieduży, mamy wiele możliwości. Coraz większą popularność zdobywają sufity napinane, jakie dają bardzo dużo możliwości aranżacyjnych. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak też sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te perfekcyjnie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w domu, jak także restauracjach oraz urzędach. Nadają wnętrzu niesłychanej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zamówić w różnych barwach – od białego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, dzięki czemu są łatwe w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie pokoi, w których zostały wykorzystane.

Sufit niebo

Jednokolorowy sufit nie ziszcza Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki odpowiedniej technologii nieciekawy szary sufit można przekształcić w niezwykłą ozdobę pomieszczenia, która równolegle może pełnić funkcję źródła światła. Powłoka napinana, która prezentuje niebo może zostać komplementarnie rozświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem dokonuje się bezprzewodowo, co jest znacznym usprawnieniem. Sposobność zmiany koloru oświetlenia i regulacji jego natężenia sprawi, że uzyskasz w pomieszczeniu niezwykły klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowoczesnym światłowodom. Sufit niebo będzie właściwy nie tylko do sypialni, ale jest także wyśmienitym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego oraz baru.

Sufit akustyczny

Złości Cię duży hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wygłuszyć pomieszczenie. Ten model sufitu umożliwia, również pozbyć się efektu echa, jaki wielokrotnie przeszkadza w pomieszczeniach o sporym metrażu. Sufit ten może być też idealnym elementem dekoracyjnym.

Zobacz także: