Menu

Sprawne odkurzanie..

Grudzień 21, 2017 - Porady
Sprawne odkurzanie..

Utrzymanie mieszkania w czystości niejednokrotnie powoduje problemy. Sprawa jest bardziej czasochłonna, jeżeli posiadamy kota. Walka z sierścią jest wyjątkowo skomplikowana oraz uciążliwa. Czy mamy sposób na pozbycie się sierści z wersalki, poduszek, dywanu? Oczywiście! Przedstawimy Wam niezawodne odkurzacze, które pomogą Ci w sprzątaniu.

Jaki odkurzacz wybrać?

niebieski odkurzaczWbrew pozorom dobór trafnego odkurzacza nie jest łatwym wyborem. Możemy wymienić kilka typów tego sprzętu. Podstawowy podział traktuje o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, bezworkowych, multifunkcyjnych oraz odkurzaczach posiadających filtr wodny. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona alternatywa. Warto natomiast pamiętać, by w każdym przypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który wyróżnia się mocnym silnikiem i szczoteczką o dużej mocy wciągania. Świetnie radzi sobie z sprzątaniem zabrudzeń oraz dużych zabrudzeń na różnych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele polecamy osobą skłonnym do alergii i uczuleń. Kolejnym rozwiązaniem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz z systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko zbierają zabrudzenia, lecz także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki pyłu.

Sprawdzone porady

Nie potrafisz sobie poradzić z czyszczeniem foteli z sierści? Zadbaj o wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu trudnych zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o stan swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze gdy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się kolejnymi obowiązkami.

Zobacz także: