Menu

Salon – urządź go mądrze i stylowo

Luty 2, 2018 - Porady
Salon – urządź go mądrze i stylowo

Urządzanie wnętrz to dziedzina. która świetnie się rozwija od kilku lat. Pomimo, iż zmienia się moda w obszarze kolorów oraz dodatków do domu, pewne element bez przerwy górują. Dowiedz się, w jaki sposób zaaranżować salon, żeby czuć się w nim dobrze.

Jak ozdobić ściany?

Remont wnętrza częstokroć rozpoczynamy od odświeżenia koloru ścian jak też sufitu. Te miejsca prędko ulegają zabrudzeniom, a kolory tracą odcień. W chwili obecnej popularne są białe, jasne mieszkania. Pozwalają one na optyczne powiększenie przestrzeni. Chcesz wprowadzić ciekawy, popularny element, a naprawdę nie lubisz tapet? Mamy świetne rozwiązanie! Sufit napinany gwarantuje nam całkiem sporo możliwości. Możemy postawić na motyw podświetlany albo na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w tego rodzaju pomysłach. Dają one możliwość wdrożyć ekstranowoczesny styl do salonu. Poza tym sufit podwieszany od DPS bądź też napinany daje sposobność na wyrównanie wysokości pomieszczenia. Wybornie sprawdza się też w wysokich pokojach. Pragniesz jednak niestereotypowo ozdobić ściany? Zdecyduj się na modne ramki z motywem lustra lub ręcznie wykonany napis albo wzór.

Wprowadź wyjątkowy klimat do mieszkania

Kupiłeś już wszystkie potrzebne meble, ale brakuje Ci niepowtarzalnych elementów w salonie? Skoncentruj się na akcesoriach. Możesz je zastępować regularnie, a nie poniesiesz wielkich wydatków. Warto dopasować dodatki do pór roku, imprez, świąt a także innych okoliczności. Perfekcyjnie sprawdzają się ozdobne i pięknie pachnące świeczki. Dobrym urozmaiceniem są też latarenki, doniczki, obrazy, stojak na wino, ozdobne, nietuzinkowe regały na książki, albo serwetki. Ważne jest to, żeby uzyskać styl, który w największym stopniu odpowiada współlokatorom. Personalizowane elementy, takie jak modny plakat, niezwykły motyw na suficie napinanym lub retro akcent przykuwa atencję gości. Nie obawiaj się eksperymentów i wykreuj swój pokój marzeń!

Dowiedz się więcej o sufitach i jego rodzajach https://pl.wikipedia.org/wiki/Sufit

Zobacz także:
Tagi: