Menu

Poznaj zalety peelingu laserowego

Luty 11, 2017 - Porady
Poznaj zalety peelingu laserowego

Każda nowoczesna kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielkie znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Istnieją różne techniki ich wykonywania. Nowinką w świecie urodowym, która pozwala na osiągnięcie fantastycznych efektów, jest peeling laserowy. Na czym polega i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim wyjątkowo dokładny oraz skuteczny. Światło lasera, powodując małe uszkodzenia, pobudza skórę. W konsekwencji cera bardzo prędko się regeneruje, a ponadto staje się jędrna i sprężysta, za sprawą kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego najlepiej powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Wszystkie zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od użytej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego za pomocą lasera jest oczywiście wysoka skuteczność zabiegu, ale również długofalowy efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Źródło: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/

Zobacz także: