Menu

Jak owocnie pozbyć się kilogramów?

Grudzień 14, 2017 - Lifestyle, Porady
Jak owocnie pozbyć się kilogramów?

Dużo pań nie jest zadowolonych ze własnego wyglądu zewnętrznego. Jedną z najczęściej przedstawianych wad jest forma. Szukasz środka na korzystne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie trochę porad.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Kiedy myślimy o modelowaniu linii, niejednokrotnie stawiamy na dietę i ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się lub nie potrafimy ukształtować poszczególnej części ciała? Postaw na skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej, a także likwidowanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to pierwsze dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na użycie fal ultradźwiękowych i monitorowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Exillis w Krakowie pozwala na redukcję tkanki lipidowej, kształtowanie linii, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto nadmienić, że Exillis to system bezinwazyjny i komfortowy. Jest doskonałą możliwość dla inwazyjnych metod liposukcji oraz lipolizy. Odchudzanie nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech etapach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Endermologia – informacje

Zmartwieniem naszych pacjentek jest często jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją gęstość, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie usuwać cellulit oraz ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga odchudzanie, a także powoduje na wygładzenie skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Należałoby zaznaczyć, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie zajmują więcej niż 40 minut. Zapewniają błyskawiczne nasycanie się trwałymi efektami.

Zobacz także: