Menu

Depilacja laserowa w Krakowie – czy warto?

Grudzień 25, 2017 - Porady
Depilacja laserowa w Krakowie – czy warto?

Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii ciągle jest depilacja laserowa. Usługa ta powinna być prowadzona w okresie zimowo-jesiennym, dlatego aktualnie chcemy uzupełnić ten temat ponownie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wskazanej części ciała. Z omawianych zabiegów równie często korzystają panie oraz panowie. Wiek bądź płeć nie mają tu znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest zależna od wybranego miejsca. Obszerne fragmenty ciała można rozdzielić na partie. Często klienci preferują wyłącznie depilację łydek albo ud. Parametry sprzętu dobierane przez specjalistów są zależne od specyfiki karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku wyjątkowo grubych, ciemnych włosków. Cienkie i jasne włosy także można poddać zabiegowi depilacji laserowej, wymagają one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany sposobów przez mężczyzn to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę polecanych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową zapisują się klienci uprawiający sport, ceniący sobie wygodę oraz zwracający uwagę na własny wizerunek.

Dająca najlepsze efekty depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z zastosowaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa i efektywności przestrzegany na całym świecie.

Zobacz także: