Menu

Co na zmarszczki

Styczeń 27, 2017 - Porady
Co na zmarszczki

To prawda, że młodość nie jest stała. Najbardziej dynczminicznie pogarsza się skóra. Pierwsze zmarszczki mają możliwość ujawnić się zaledwie po 22 roku od przyjścia na świat. Najczęściej są to powszechnie znane zmarszczki mimiczne wyskaujące w narożnikach ust.

Jak uniknąć zmarszczek?

Sprawę pokazywania się zmarszczek możemy próbować przesunąć w czasie, jednakowoż nie damy rady tego uniknąć. W pierwszej kolejności skórę należy chronić przed działaniem czynników atmosferycznych. Zimą powinniśmy ochraniamy ją kremami tłustymi, a w dni ciepłe oliwkami z filtrami UV. Ciało wymaga ciągłego nawilżania za pomocą poprawnie dobranych maści. Wesprą ją balsamy bio (multum zasad tworzenia ma się szansę odnaleźć w internecie). Satysfakcjonujące skutki przynosi także używanie maści przeciw zmarszczkom.

Sposoby leczenia zmarszczek

Kiedy zaczyna się taki sytuacja, że środki zapobiegające nie są więcej skuteczne i zmarszczki są bardziej widoczne i są bardziej wyraźne. Kobiety (czasem również chłopaki), które nie godzą się z ich występowaniem mogą korzystać z wielorakich zabiegów medycyny i chirurgucznych.

Sprawą najdelikatniejszą jest wypełnianie zmarszczek poprzez wstrzykiwanie w ich okolicach mieszanek naturalnych. Działania tego rodzaju wypada reaktywować co kilka w pozytywnej wersji kilkanaście miesięcy. Zwykle do takich zabiegów wykorzystuje się kwas hialuronowy. To produkty naturalnie występujące w człowieku, dlatego po malutku wchłaniają się do niego i nie widać ich działania.

Systematycznie coraz większą chodliwością raduje się leczenie zmarszczek preparatem Radiesse. To jest w zupełności bezpieczne, zapewnia natychmiastowe a także długotrwałe skutki.

Tak samo znanym sposobem usuwania zmarszczek jest botox Kraków. Działana on dzięki podawaniu botuliny, jaka wstrzymuje określone mięśnie zlokalizowane na twarzy. Owoce botoxu są nieprzeciętnie natychmiastowe. Niestety źle przeprowadzony botox generuje więcej krzywd aniżeli zysków.

Kliniki medycyny estetycznej oferują także eliminowanie zmarszczek przy pomocy najnowszych maszyn wykorzystujących działanie promieni lasera.

Robienie opisanych zabiegów powinno być skonsultowane z lekarzem medycyny estetycznej, jaki objaśni na czym polega leczenie zmarszczek. Kraków, Wrocław i pozostałe większe miasta gwarantują tzw. wizyty konsultacyjne, w czasie których definiowane są wskazówki do leczenia. Rozsądny wybór metody usuwania zmarszczek redukuje szansę wystąpienia powikłań.

Zobacz także: