Menu

Zawsze modna i elegancka

Marzec 20, 2018 - Lifestyle
Zawsze modna i elegancka

Zwróć uwagę na królujące trendy i bądź stylowa w 2018 roku. Moda ulega nieustannym przemianom, w związku z czym należałoby wiedzieć co w nadchodzących miesiącach będzie popularne. Sprawdź, w co warto się wystroić i o co uzupełnić swoją garderobę.

Mix nurtów

Trendy w modzie są nieobliczalne. Czasem powraca wzór z ubiegłych lat, a czasem pojawia się kompletnie coś nowiutkiego. I to te nowinki potrafią nieraz wprawić nas w zaskoczenie. Zwróćmy uwagę, że znowu zyskują na popularności ołówkowe spódnice. Długość w tym wypadku nie ma znaczenia. Możemy nałożyć albo długą, za kolano, jak też do połowy uda. Mimo swego stylu retro, doskonale wpasowuje się we współczesne kreacje. Jeśli chodzi o wygląd codzienny, wraca znowu moda na spodenki. Latem, zamiast kusej spódnicy, postaw na szorty w jakimkolwiek tonie. Odnośnie kolorystyki, w sezonie 2018 popularne będą mocne odcienie. Dzięki nim bez wątpienia wyróżnisz się w zwykłym tłumie. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę, iż na popularności zyskują coraz bardziej przezroczyste tkaniny. Potrafią one być pomocne podczas letnich upałów. Naszą garderobę też należałoby poszerzyć o ciuchy w paski, jednak pionowe. Im nadruk większy i bardziej wyrazisty, tym korzystniej. Może wybierzemy sukienkę długą, kombinezon lub garnitur? Wszystko zależy od tego, w czym lepiej się czujemy. Jeśli jednak nie chcemy za bardzo rzucać się w oczy, w dalszym ciągu w modzie zostaje pudrowy róż. Zamierzając zaznaczyć swoją kobiecość, jak też nadać spotkaniu nutę romantyzmu postaw na kreację w tym kolorze. To niewątpliwie jedynie parę przykładów z trendów, z jakimi możemy się spotkać w 2018 roku.

Stwórz swój image

Nasza szafa nie zawsze potrafi nadążyć za zmieniającymi się trendami. Dlatego należałoby także, co pewien czas ją orzeźwić i sprawdzić co w danym sezonie jest warte uwagi. Trendy są przeróżne i na pewno każda z odnajdzie coś dla siebie. Wyszukaj styl, który doskonale do Ciebie pasuje i zaskocz innych.

Zobacz także: