Menu

Zabiegi, które pozwolą zachować młody wygląd

Luty 19, 2018 - Lifestyle
Zabiegi, które pozwolą zachować młody wygląd

Zmarszczki są wysoce wyraźną oznaką starzenia się cery. Czerpiemy spośród sporej liczby sposobów, żeby przystopować ów mechanizm, albowiem każdy z nas chce radować się pięknym wizerunkiem jak najdłużej. By to otrzymać, możemy zdecydować się na zabiegi medycyny estetycznej. Pośród nich – z oczywistych powodów – najpopularniejsze są te, których efekty odnotowujemy niezwłocznie. Sprawdź, które to zabiegi!

Cera bez zmarszczek

Coraz szerszą renomą cieszą się zabiegi wykorzystujące botoks. Kraków – stolica województwa małopolskiego – obfituje w placówki, które w swojej ofercie mają tego typu zabiegi. Wiąże się to z rosnącym zapotrzebowaniem. Co roku powiększa się bowiem liczba dam, jakie – aby osiągnąć efekt ujędrnionej a także prężnej cery – udają się do kliniki medycyny estetycznej. W czasie zabiegu profesjonalista wykonuje kilka precyzyjnych wstrzyknięć. Mają one na celu rozluźnienie i wyrównanie cery. Efekty są widoczne już po 3 dniach, zaś utrzymują się aż do sześciu miesięcy. Jeśli jesteś chętna na zabieg z botoxem, odwiedź klinikę medycyny estetycznej, jaka oferuje metody antyagingowe używające botoks.

Nieinwazyjna redukcja zmarszczek

Medycyna estetyczna to permanentnie rozwijająca się odnoga medycyny. Kolejne zabiegi, pozwalające na korektę oznak starzenia, pojawiają się cyklicznie, w mniejszym czy większym stopniu przesitaczając obraz branży. Należałoby zwrócić szczególną uwagę na zabieg Silhouette, którego głównym celem jest redukcja zmarszczek. Ażeby zdobyć zamyślony skutek, potrzebne jest wprowadzenie w skórę twarzy nici liftingujących. Cały zabiueg zajmuje prawie trzy kwadranse oraz nie wymaga znieczulenia. Włókna liftingujące odpowiadają za uniesienie skóry oraz stymulację procesu produkcji kolagenu – faktora ujędrniającego. Zabieg Silhouette jest więc kapitalnym rozwiązaniem dla tych, którzy doceniają gładką i pozbawioną fałd cerę. Wyniki wykonania zabiegu widoczne są zaledwie po dwóch tygodniach i trzymają się aż do 3 lat!
Wypatrujesz placówki, gdzie można zrealizować zabieg Silhouette? Kraków jest miejscem, w którym wyszukasz jedną z klinik rekomendowanych przez pacjentki. Znakomita jakość proponowanych usług daje konsumentom gwarancję, iż zabiegi zostaną wykonane bezpiecznie oraz profesjonalnie, dzięki czemu pozwolą na osiągnięcie zamierzonego rezultatu.

Zobacz także: